Ale kommuns logga
Lyssna på sidan Lyssna

Mark och industritomter

I Markdatabasen kan du hitta ledig mark i Ale och övriga delar av Göteborgsregionen.

Kontakt

 

Näringslivschef

Daniela Ölmunger
daniela.olmunger@ale.se

Projektledare

Johan Norling
johan.norling@ale.se

Vill du ringa till oss?
Du når oss på 0303-70 30 00

Näringslivsutvecklare

Diana Olsson Waage
diana.olsson-waage@ale.se

Fredrika Selinder (50%)
fredrika.selinder@ale.se


Per Brohagen (50%)
per.brohagen@ale.se

Aida Karimli (föräldraledig)
aida.karimli@ale.se


Kristina Engstrand (föräldraledig) 
kristina.engstrand@ale.se

Relaterad information

Kontaktcenter

Vi svarar gärna på dina frågor!

Kontaktcenter

Telefon: 0303-70 30 00
E-post: kommun@ale.se

Besöksadress

Kommunhus Nödinge
Ale torg 7, Nödinge

Postadress

Ale kommun
449 80 Alafors

Öppettider

Måndag-fredag
kl. 8.00-16.30

Hitta hitlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Sidan kontrollerades av:

den 2019-02-21 

 

Kontakta oss


Kontaktcenter
Telefonnummer: 0303-70 30 00
E-post: kommun@ale.se
Besök: Kommunhus Nödinge, Ale torg
Öppettider: Måndag-fredag kl. 8.00-16.30
Hitta hitlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Kommunkarta

Karta

Klicka på kartan för att komma till en större karta.